Науковим відділом Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ дистанційно проведено науковий семінар на тему «Академічне письмо», в продовження ряду семінарів про дотримання принципів академічної доброчесності. Спікером наукового семінару виступила начальниця наукового відділу кандидатка економічних наук Марина Петченко. Науковий семінар побудований з теоретичного та практичного досвіду набутого на вебінарах, курсах, закордонного наукового стажування з питань академічної доброчесності. Під час наукового семінару розглянуті наступні питання: понятійний апарат з питань академічного письма, компетентності якими повинні володіти учасники освітнього процесу для якісного академічного письма; структура академічного письма; технологічні рішення та профілактичні заходи в коледжі; правила цитування та посилання в академічних текстах; основні види порушень в академічному письмі та відповідальність; стандарти для оформлення посилань і списку використаних джерел в Україні, а також міжнародні стилі оформлення наукових публікацій, що рекомендовано МОН України. До наукового семінару долучилися представники педагогічного та наукового складу коледжу. По завершенню семінару були надані відповіді на поставлені запитання учасників. Набуті знання та компетенції учасники наукового семінару будуть використовувати в освітній та науковій роботі коледжу.