У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся І етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проводиться з метою вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря.

Викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Світлана Чередник у дистанційній формі привітала всіх учасників конкурсу та побажала високих досягнень та впевненості у своїх силах. Конкурсанти впродовж 40 хвилин виконували завдання з української мови та літератури трьох рівнів складності.

Професійне журі у складі: голови – Оксани Савченко та членів журі – Валентини Гардаш та Наталії Коверсун, визначило переможців І етапу конкурсу, якими стали:

І місце – Назар Кисельов;

ІІ місце – Богдана Кушка;

ІІІ місце – Назар Вальчук.

Курсант Назар Кисельов братиме участь у ІІ (обласному) етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.