Представники наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – кандидатка економічних наук, начальниця наукового відділу Марина Петченко та інспектор наукового відділу Наталія Довбиш пройшли онлайн-курс на тему «Я знаю гендер».

Онлайн-курс адаптовано, перекладено та розміщено на платформі «Прометеус» за технічної підтримки проєкту «Децентралізація та безпека в громаді: Трансформаційні підходи до гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок в Україні».

Курс спрямований на розвиток та посилення обізнаності у розумінні гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок як першого кроку до змін у поведінці та інтеграції гендерної перспективи у повсякденну житті та на національному рівні, пропонує вступ до концепцій, міжнародних структур та методів роботи щодо досягнення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок, пропонує можливість встановити зв'язок між гендером та конкретними тематичними сферами, такими як робота; освіта; політична участь; надзвичайні ситуації; мир і безпека; сексуальне та репродуктивне здоров'я; статеве та гендерне різноманіття та права людини; насильство щодо жінок.

Набуті знання та навички будуть використані учасницями онлайн-заходу в науково-дослідній роботі.

КЛК ХНУВС