День української писемності та мови – свято,  яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Українська мова – одна з найкрасивіших мов та визнана другою  за мелодійністю мовою. Відділ соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи створив відеопривітання до Дня української писемності та мови спільно з викладачами циклової комісії філологічних дисциплін, завідувачем бібліотекою та курсантами і студентами Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Курсанти та студенти КЛК ХНУВС :  Ігор Пічкур– ТМдмс-19-16, Дмитро Коренєв – ТМдбср-19-3, Ілля Твердохлєбов – Пдср – 18-1, Владислав Остапчук – ТМдбср-19-1, Вероніка Бицюк – ООТдбср-19-1,Діана Зімачова – ТМдбср-19-1, Антон Тихонов– ТМдбср-19-1, Софія Білан – Оодбср-19-2, Назар Кісельов - ТМдбср-19-3 продекламували вірш видатної української поетеси Ліни Костенко «Крила».