Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 09.07.2020 № 907 затверджено персональний склад науково-методичних комісій (підкомісій) сектору фахової передвищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України. До складу науково-методичних комісій фахової передвищої освіти увійшли представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – начальниця наукового відділу кандидатка економічних наук Марина Петченко, завідувач відділення планування навчального процесу фахової підготовки кандидат технічних наук Сергій Владов, викладач циклової комісії аеронавігації старший науковий співробітник кандидат технічних наук Володимир Тягній.

Семінар-тренінг проведено Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти. Спікерами заходу виступили: генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров, директор Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти Тетяна Іщенко, менеджер з аналітичної роботи Національного Erasmus+ офісу в Україні, головний науковий співробітник Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, фахівець з методичної експертизи проекту стандартів передвищої фахової освіти Жанна Таланова.

Під час заходу учасникам роз’яснили та обговорили з ними пункти Методичних рекомендацій щодо розроблення стандартів фахової передвищої освіти, які будуть використані при створенні стандартів фахової передвищої освіти.

КЛК ХНУВС