Голова циклової комісії філологічних дисциплін Оксана Савченко взяла участь в онлайн-семінарі  (коворкінгу) для педагогічних працівників наукових ліцеїв на тему «Інноваційні рішення в діяльності Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка» (ліцею «Політ»). Під час коворкінгу було ухвалено  комплексний план методичної підтримки розвитку наукових ліцеїв Полтавської області на період 2020–2023 років, а також відбувся обмін досвідом педагогічних працівників. Методисти Полтавського обласного інституту післядипломної освіти імені М. Остроградського також надали практичні поради освітянам у розвитку педагогічних компетентностей, сприянні досягненню значимих і стійких змін у професійній діяльності, стимулюванні інноваційної активності, зміцненні творчого потенціалу педагогів, що є необхідними під час змін.

Отримана інформація буде використана викладачкою під час науково-дослідної роботи з учасниками наукового гуртка «Мовні засоби опису наукової інформації – важлива складова професійної підготовки».

КЛК ХНУВС