Викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Чередник дистанційно взяла участь у вебінарах «Якісне навчання лідерству в закладі фахової передвищої освіти в контексті їх реформування», «Як урізноманітнити освітній процес за допомогою додаткової наочності. Готові розробки для роботи педагога» на платформі «Всеосвіта».

Актуальність вебінарів визначається запитом педагогів фахової передвищої освіти на нові, нетипові, ініціативні та креативні підходи до організації освітнього процесу. Це можливо лише в умовах якісного навчання лідерству в закладі фахової передвищої освіти в контексті їх реформування. Такий підхід передбачає використання викладачами таких лідерських підходів і методик до організації освітнього процесу здобувачів фахової передвищої освіти, які забезпечать максимальну ефективність їхнього навчання. Як наслідок, це включає освоєння викладачами основних лідерських засад побудови та розвитку освітнього середовища закладів освіти в різних його варіаціях.

Набуті знання будуть застосовані викладачем в освітньому  процесі коледжу.

КЛК ХНУВС