Інспектор наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Довбиш пройшла курс на платформі громадянського дистанційного навчання «ВУМ on-line» на тему «Як діяти далі: громаді про сталий розвиток».

Ініціатором і викладачем курсу став Мустафа Саіт-Аметов – керівник програми ПРООН із досягнення цілей сталого розвитку в регіонах.

Основна мета ПРООН – підтримати Україну на шляху сталого людського розвитку, спрямованого на досягнення заможної, демократичної та сильної держави.

Учасниця  успішно склала іспит та отримала сертифікат. Набутті знання  щодо  основних  ідей по досягненню цілей сталого розвитку будуть застосовані у професійній діяльності.

КЛК ХНУВС