Колектив Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ висловлює щирі співчуття близьким жертв авіакатастрофи літака Ан-26 Повітряних Сил ЗСУ

Жахлива трагедія забрала життя 26-ти людей - курсантів Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та членів екіпажу.

Колектив Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих курсантів та офіцерів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Сумуємо разом із вами. Небо нікого не розділяє на своїх і чужих. Нехай вам вистачить мужності пережити ці тяжкі хвилини болю та відчаю. Закохані в небо співпереживають кожну втрату як свою.

Нехай Господь буде милосердним до загиблих, а рідним і близьким подасть відраду і втіху.