Викладач циклової комісії української та іноземної мов Кременчуцького льотного ХНУВС Оксана Савченко взяла участь в онлайн-вебінарах  “Проведення виховної роботи класним керівником в умовах карантину” та “Сучасний урок: у пошуках натхнення”, які були проведені Освітнім проєктом “На Урок”.  Під час прямого ефіру Софія Бенза у  форматі вебінару розкрила  такі питання, як : класне керівництво в умовах карантину; організація активу навчальної групи дистанційно, використання сервісу LinkChat; соціальні мережі як помічники у виховній роботі (Instagram, Facebook, TikTok, Discord); реалізація виховної години в онлайн-режимі; взаємодія: викладач — студенти (курсанти) - батьки.

Спікер вебінару Алла Баєва акцентувала увагу учасників на проєктуванні натхнення (версія педагога),  на цікавості заняття (версія студента(курсанта)), на гаслі “Я художник, я так бачу!”