8 жовтня 2024 року в рамках програми «Еразмус+» відбувся захід під назвою «Еразмус+ Impact: як короткострокові обміни та тренінги змінюють життя здобувачів освіти». У ньому активно взяли участь начальник відділу організації наукової діяльності Сергій Владов, фахівець групи міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи Світлана Стельмах, а також студенти Коледжу з групи ТЕдср-24-1б: Ольга Ткаченко, Антон Білогуб, Лев Падалка та Давид Гажала. Ця подія стала важливим кроком у розвитку міжнародної співпраці та обміну досвідом серед молоді. Спікерками заходу були Діана Дідух, студентка Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», та Наталія Ярошенко, яка пройшла шлях від учасниці до організаторки в рамках ASA PROGRAM. Обидві мають значний досвід участі в міжнародних обмінах та тренінгах. Захід був насичений корисною інформацією та практичними порадами.

Участь у заході не лише розширила знання учасників про програму «Еразмус+», але й стала платформою для обміну досвідом та налагодження нових контактів. Залучення до міжнародної співпраці та міжкультурної комунікації здобувачів освіти є важливою складовою освітнього процесу в Коледжі.