23-24 вересня представники Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС, заступник директора коледжу з освітньої та наукової діяльності Олена Цимбалістова,  начальник відділу організації наукової діяльності Сергій Владов, завідувач відділення психологічного забезпечення Оксана Тріско і фахівець групи міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи Світлана Стельмах, взяли участь у заході «Польсько-український круглий стіл для неурядових організацій». Захід організували партнери з Університету економіки в Бидгощі (Польща) з метою обміну досвідом та формування мережі організацій, які підтримують Україну та її громадян.

Під час обговорень акцентувалися ключові аспекти, такі як шлях України до Європейського Союзу, роль міжнародної підтримки українських громадян, а також процес відновлення країни. Зокрема, представники обговорили функції Воєводської Управи в контексті допомоги Україні та діяльність Центру інтеграції іноземців, що активно підтримує громадян України в Польщі. Геополітичні аспекти вступу України до ЄС стали ще однією важливою темою, поряд з економічними показниками, що впливають на інтеграцію в європейське середовище.

Другий день заходу був присвячений питанням розбудови демократичного та рівноправного суспільства, де учасники обговорили виклики, які постають перед

Україною та ЄС. Особливу увагу приділили психологічній підтримці для людей з України, включаючи дітей з малозабезпечених сімей.

Участь у цьому заході стала важливим кроком для зміцнення міжнародних зв'язків Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС, відкриваючи нові перспективи для подальшої співпраці в сфері освіти та наукової діяльності та підвищення рівня експертності коледжу.