З 02 по 04 жовтня 2024 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя проходить 1-й міжнародний воркшоп з питань «Біоінформатика та прикладні інформаційні технології» (The 1st International Workshop on “Bioinformatics and applied information technologies”).

Співорганізатором воркшопу виступив Харківський національний університет внутрішніх справ (Кременчуцький льотний коледж). Як член програмного комітету воркшопу з вітальним словом виступив начальник відділу організації наукової діяльності КЛК ХНУВС кандидат технічних наук Сергій Владов. Він наголосив на тому, що в умовах війни в Україні зусилля з розвитку науки набувають ще більшого значення, допомагаючи нам адаптуватися до нових викликів і знаходити інноваційні рішення. Сергій Владов подякував всім учасникам за їхній внесок і відданість прогресу в ці важкі часи. Також він представив наукову доповідь за темою «Автоматизація синтезу регулятора з використанням динамічної математичної моделі та генетичних алгоритмів» («The controller synthesis automation using a dynamic mathematical model and genetic algorithms»). Дослідження, презентовані Сергієм Владовим, продемонстрували значний прогрес в автоматизації синтезу контролерів за допомогою генетичних алгоритмів, які успішно застосовуються в таких галузях, як аерокосмічна промисловість, енергетика та робототехніка, завдяки своїй гнучкості у вирішенні багатоцільових задач оптимізації. Робочою мовою воркшопу є англійська. Матеріали воркшопу будуть видані у закордонному періодичному виданні CEUR Workshop Proceedings (ISSN 1613-0073) і будуть індексовані у наукометричній базі Scopus.