3 жовтня 2024 року курсанти 4 курсу групи ТЕ 21-1 під керівництвом викладача з дисципліни "Електропостачання ПС" здійснили пізнавальну екскурсію до загальної бібліотеки коледжу. Під час візиту для них була організована презентація постійно діючої виставки «Незламні серця Полтавщини», яка нещодавно відкрилася в читальній залі бібліотеки. Ця експозиція присвячена героям Полтавщини, які своїми мужніми вчинками залишили яскравий слід в історії нашого краю.

Окрім знайомства з виставкою, курсанти також мали можливість ознайомитися з унікальною колекцією книг, написаних викладачами коледжу. Ця виставка продемонструвала творчий і науковий внесок педагогів, підкресливши їхню вагому роль в освітньому процесі.

Після огляду виставок працівники бібліотеки ознайомили курсантів із сучасними можливостями бібліотеки. Зокрема, їм продемонстрували, як користуватися електронним каталогом для швидкого пошуку потрібної літератури, а також пояснили, як отримати доступ до електронної бібліотеки, що відкриває необмежені можливості для навчання та самостійної роботи.

Курсанти з задоволенням відвідали бібліотеку та з великою цікавістю переглядали виставки, вивчаючи представлені матеріали. Вони також активно ознайомлювалися з електронним каталогом та електронною бібліотекою, розуміючи всі переваги сучасних інформаційних технологій для їхнього навчання та саморозвитку.