30 квітня 2024 року в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ викладачкою циклової комісії економіки, соціально-гуманітарних та фундаментальних дисциплін Юлією Кошевою спільно з фахівцем відділення психологічного забезпечення кадрового забезпечення Кариною Франкевич та старшою науковою співробітницею відділу організації наукової роботи та гендерних питань Юлією Рудь було проведено круглий стіл на тему «Психологічні основи самореалізації особистості».

Захід відкрила Юлія Кошева, яка зазначила, що самореалізація особистості є однією з ключових тем у сучасній психології. Вона охоплює процеси розвитку і втілення внутрішнього потенціалу людини.

Здобувачі освіти активно брали участь у семінарі-диспуті з доповідями:

1. Самореалізація у сучасному житті (спікер – Владислав Ажибулатов);
  2. Значення самореалізації для особистісного зростання (спікер – Денис Борисенко);
  3. Психологічні основи самореалізації особистості (спікер – Кирило Протопопов);
  4. Фактори що впливають на самореалізацію особистості ( спікер – Олег Олійник);
  5. Міфи та реальність самореалізації (спікер – Олександр Майгур);
  6. Гендерні особливості професійної самореалізації (спікер – Євген Михайленко );
  7. Самопізнання і формування особистості (спікер – Карина Семенова);
  8. Креативність як умова самореалізації фахівця (спікер – Олександр Овчаренко);
  9. Впевненість у собі та її соціально-психологічні особливості (спікер – Артем Пушкарь);
  10. Саморозвиток та самореалізація особистості (спікер – Євгенія Рішко);
  11. Сенс життя та життєве самовизначення (спікер – Євгенія Солоненко).

Карина Франкевич ознайомила здобувачів освіти з методикою SMART, яка допомагає структурувати процес самореалізації.

Юлія Рудь ознайомила здобувачів освіти з техніками, які допоможуть відкрити джерела щастя та самореалізації.

Наприкінці заходу всі учасники круглого столу погодилися, що самореалізація особистості є складним і багатогранним процесом, який залежить від багатьох внутрішніх і зовнішніх факторів. Розуміння основних психологічних теорій та практичних аспектів цього процесу може допомогти кожній людині ефективно реалізовувати свій потенціал. Важливо пам'ятати, що самореалізація –- це не кінцевий пункт, а безперервний процес розвитку і самовдосконалення.