22 травня 2024 року викладачі циклової комісії технічного обслуговування авіаційної техніки Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС  Валентина СИВОЛОЖСЬКА, Олена ДАВІТАЯ та фахівець відділу соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи Олена ГОРБЕНКО відвідали заклади освіти Полтавської області: ліцей «ЛІДЕР» Пришибської сільської ради та Дмитрівську загальноосвітню школу I-III ступенів Горішньоплавнівської міської ради.

Зустріч відбулася з метою проведення профорієнтаційних заходів серед учнів 11 класів за сприянням та підтримки начальника віділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Пришибської сільської ради Світлани ГРИСЮК.

Майбутнім абітурієнтам була надана  детальна інформація – перелік спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів освіти у КЛК ХНУВС, особливості та умови навчання,  строки проведення вступної кампанії в льотному коледжі у 2024р.