Найцінніший момент у житті освітян – успіхи здобувачів освіти, їхнє визнання як мотивованих і працездатних особистостей у різноаспектних царинах життєдіяльності. Участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з української літератури (з методикою її викладання) здобувачки вищої освіти Карини Семенової з науковою роботою на тему «Ідея відчуття приналежності до нації через призму вивчення збірки новел Марії Матіос «Нація»», який відбувся на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. У творчому тандемі із завідувачкою відділення навчально-методичної роботи та організації ліцензування, спеціалістом вищої кваліфікаційної категорії, викладачем-методистом Оксаною Савченко дослідили життєвий і творчий шлях буковинської письменниці Марії Матіос, доторкнулися до феномену творчості авторки на прикладі вивчення її роману у новелах «Нація», а також підготували матеріал з методикою викладання доробку Марії Матіос на прикладі виховного заходу для здобувачів закладу вищої освіти. Тішимося новому досвіду та здобуткам, до яких доклали чималенько зусиль!