Задля сприяння формуванню молодої науково-технічної еліти України в Національному університеті «Львівська політехніка» 14-15 березня 2024 року відбувся тренінг для вивчення європейського досвіду і визначення основних тенденцій в системах управління якістю щодо розробки, впровадження і сертифікації систем управління якістю освітніх послуг відповідно до вимог стандартів EN ISO 9001, ESG 2015. Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки організувала проведення заходу, в якому брали участь представники закладів вищої освіти України. Це вже був другий тренінг, проведений за міжнародним проєктом Програми Erasmus + напряму Jean Monnet «Європейський досвід впровадження систем управління якістю продукції та послуг», до якого долучилися керівники та члени проєктних груп, науково-педагогічні та педагогічні працівники навчального відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського університету внутрішніх справ, а саме: Алла Білик, Євген Волканін, Юрій Гаврилюк, Станіслав Гвоздік, Володимир Журід, Тетяна Козловська, Катерина Миколенко, Олена Пушкар, Алла Реута, Юлія Рудь, Оксана Савченко, Олександр Самохліб, Юрій Стущанський, Євген Яцина. Робота тренінгу проходила в очному форматі в аудиторіях Львівської політехніки та у форматі онлайн із використанням Microsoft Teams. До заходу були залучені досвідчені фахівці Університету й низки підприємств та установ, зокрема Global Logic, Leoni Wiring Systems, Державного підприємства «НДІ «Система». Підсумовуючи результати тренінгу, учасники заходу пройшли тест та отримали іменні сертифікати.