7 грудня 2023 року здобувачки освіти освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр» спеціальності 173 Авіоніка освітньо-професійної програми Експлуатація авіаційних електрифікованих комплексів Анастасія Кирилова та спеціальності 272 Авіаційний транспорт освітньо-професійної програми Технічне обслуговування засобів зберігання, транспортування та заправлення пально-мастильними матеріалами Марина Шевченко, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 272 Авіаційний транспорт освітньо-професійної програми Аеронавігація Іван Нічипорук та завідувачка відділення навчально-методичної роботи та організації ліцензування, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Оксана Савченко взяли участь у Всеукраїнському літературознавчому круглому столі ( з міжнародною участю) «Грінченко-енциклопедист», присвяченого 160-річчю  з дня народження Бориса Грінченка – письменника, мовознавця, лексикографа, перекладача, громадського діяча, патріота. Захід організований Київським університетом імені Бориса Грінченка, факультетом української філології, культури і мистецтва.

До спілкування та обговорення доповідей долучилися науковці, викладачі, вчителі, здобувачі освіти, які представляли заклади освіти з Київської, Полтавської та Чернігівської областей та Грузії. Полтавщину представили під час круглого столу викладачки та здобувачі освіти Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ та Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка» Полтавської обласної ради. За підсумками заходу завідувачці відділення Оксані Савченко було вручено сертифікат.

Дякуємо організаторам за змістовний, пізнавальний та усебічно різноплановий захід, присвячений неперевершеній особистості Бориса Грінченка!