Вперше Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ за підтримки відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності Харківського національного університету внутрішніх справ зареєстрував НДДКР в Українському інституті науково-технічної експертизи та інформації. Тема роботи: «Теоретичні та прикладні аспекти розвитку авіаційної сфери», мета роботи: «Наукове обґрунтування та розробка теоретичних підходів, практичних методів, алгоритмів і програмного забезпечення функціонування авіаційного транспорту», державний реєстраційний номер: 0123U104884. Стратегічний пріоритетний напрям інноваційної діяльності даної роботи – освоєння нових технологій високотехнологічного розвитку транспортної системи, ракетно-космічної галузі, авіабудування.