13 листопада 2023 року викладачкою-методисткою циклової комісії економіки, соціально-гуманітарних та фундаментальних дисциплін Світланою Грибановою за участю старшої наукової співробітниці відділу організації наукової роботи та гендерних питань Юлії Рудь і методистки відділення навчально-методичної роботи та організації ліцензування Олександри Лапіної організовано та проведено конкурс «Інфоквест».

Метою проведення конкурсу є сприяння розвитку інформаційної грамотності, підтримка та підвищення інтересу здобувачів освіти до вивчення інформатики та обчислювальної техніки.

У конкурсі взяли участь здобувачі освіти групи ТПМдбср-22-1 освітньо-професійної програми «Технічне обслуговування засобів зберігання, транспортування та заправлення пально-мастильними матеріалами».

Оргкомітетом заходу зареєстровано учасників та затверджено вибір тем і тестових завдань. Конкурс складався з трьох раундів, які включали в себе практичні та творчі завдання, що охоплювали різні аспекти інформатики, у тому числі теми кодування інформації, електронні таблиці та інші.

Визначення переможців відбулося з урахування активності та ініціативності учасників під час проведення заходу й оцінки їхніх творчих здібностей шляхом розв’язування нестандартних завдань.

Призові місця посіли:

І місце – Євгенія Христич, Яніна Великотрав;

ІІ місце – Марія Соломоненко, Євгенія Волошина;

ІІІ місце – Іван Дьомін, Софія Гринь.

Організатори висловлюють свою подяку учасникам, журі та всім, хто зробив свій внесок в успішне проведення заходу.