10 листопада 2023 року педагогічним складом циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання було організоване проведення профорієнтаційного заходу стейкхолдерів зі здобувачами освіти 3 та 4 курсу, які навчаються за спеціальністю 173 Авіоніка.

На захід були запрошені фахівці з авіоніки, з багаторічним досвідом практичної роботи: Сергій Верменич – інженер технічного обслуговування та діагностики авіаційної техніки авіаційно-технічної бази КЛК ХНУВС, Ігор Васін – фахівець групи моніторингу польотних даних КЛК ХНУВС та Олег Калінін – інженер з технічного обслуговування, ремонту та діагностики авіаційної техніки ТОВ «Ейр Таурус».

На початку зі вступним словом до здобувачів освіти звернувся заступник директора коледжу з навчально-методичної та виховної роботи Олександр Губачов, який розповів, що в теперішній ситуації, яка склалася в Україні в наслідок російської агресії, існує велика потреба в авіаційних спеціалістах в структурі МВС України.

Авіаційні фахівці розповіли здобувачам освіти про роботу своїх підприємств, з виконанням яких задач молоді спеціалісти можуть зіткнутися на початку своєї професійної діяльності, на які теми слід звернути особливу увагу при засвоєнні навчальних дисциплін. Розповіли про свій професійний  шлях в авіаційній галузі.

Зустріч пройшла в атмосфері активного спілкування, здобувачі освіти отримали вичерпні відповіді на запитання перспектив подальшого працевлаштування та професійної діяльності.