20 жовтня 2023 року викладачем циклової комісії технічного обслуговування авіаційної техніки, спеціалістом вищої категорії Пономаренко Анатолієм Володимировичем було проведено бінарне заняття для здобувачів 4 курсу, група ТМдмс-21-1б. Бінарне заняття проводилось з навчальної дисципліни «Експлуатація авіатехніки у авіаційних підрозділах МВС», тема «Технічна експлуатація АТ». Лекційне заняття відбулося за участю представника авіаційно-технічної бази КЛК ХНУВС, авіаційного техніка з планеру, двигунів та систем вертольоту – Сторчового Дмитра Сергійовича, який ознайомив здобувачів освіти із загальними принципами організації роботи інженерно-технічної служби та технічної експлуатації авіаційної техніки. Здобувачі освіти отримали відповіді на запитання стосовно умов праці, організації роботи інженерно-технічного складу та виконання робіт щодо періодичного і оперативного видів технічного обслуговування авіаційної техніки в авіаційно-технічній базі Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.