20 жовтня 2023 року викладачем циклової комісії економіки, соціально-гуманітарних та фундаментальних дисциплін, викладачем вищої категоріі Ольгою Хомяк разом з заступником відділу кадрового забезпечення  Кременчуцького льотного коледжу Харьківского національного університету внутрішніх справ Антоніною Олефір було проведене бінарне заняття з навчальної дисципліни «Підприємницьке та трудове право» для здобувачів  освіти, які навчаються за ОПП «Менеджмент» за спеціальністю Організація обслуговування на транспорті в гр. ООТдбср-21-1.

Під час навчального заняття на тему «Колективний договір» здобувачі освіти дізналися, що таке колективний договір, його зміст, порядок укладення та відповідальність за порушення пунктів колективного договору, як працівниками так і роботодавцем на прикладі колективного договору КЛК ХНУВС. В кінці пари Антоніна Олефір відповіла на всі запитання здобувачів освіти.