В Україні у 2023 році День вчителя припадає на 1 жовтня. Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання, неоціненний скарб високої освіченості, самовіддану та подвижницьку працю, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас Ви даруєте своїм вихованцям.

Навіть під час війни Ви сумлінно продовжуєте виконувати свою важку, але таку благородну місію. Ви робите визначальний внесок у розвиток України, її майбутнє, формуєте нове покоління її громадян, виховуючи у кожній молодій людині прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Натхнення Вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання молодого покоління – майбутнього нашої Батьківщини! Якнайшвидшої перемоги та миру!

З повагою, адміністрація Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ!