08 вересня 2023 року розпочала свою роботу Школа наукового лідерства ХНУВС. Перше засідання було присвячене обговоренню питання щодо перспективних напрямків роботи здобувачів освіти у Школі наукового лідерства ХНУВС. Лекторами виступили проректор ХНУВС, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, полковник поліції Олександр Музичук і Голова Школи наукового лідерства ХНУВС, капітан поліції Віталій Найда. Від КЛК ХНУВС на заході були присутні 37 здобувачів освіти (21 особа очно і 16 осіб дистанційно). Після завершення лекції зі здобувачами освіти було проведено бесіду щодо подальшій їх участі у Школі наукового лідерства ХНУВС, в якій взяли участь т.в.о. заступника директора коледжу з навчально-методичної та виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Олександр Губачов і начальник відділу організації наукової роботи та гендерних питань, кандидат технічних наук Сергій Владов.