Перша збірка під назвою «Війна увірвалася в наші серця» сповнена щирими розповідями здобувачів освіти і випускників льотного коледжу, яка зберігається в Британській національній бібліотеці.

Тетяна Булат, а також Володимир Євгенович Шевченко, очільник творчої спілки журналістів Кременчуччини Національної спілки журналістів України, є ідейними натхненниками цієї книги. Всі автори книги — творчі курсанти, учасники Народного вокального гурту «Крила». Після того, як робота була виконана,  її показали директору коледжу Руслану Петровичу Яковлєву. Він знайшов можливість і гроші, щоб була надрукована книга.

Вона побачила світ у роковини війни. Всіх авторів нагородили Грамотами Національної спілки журналістів України.