06.06.2023 відбувся міський захід - урочисте погашення персонального конверту української письменниці, поетки, заступниці очільника творчої спілки журналістів Кременчуччини НСЖУ, завідувача клубу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ, керівниці народного вокального гурту "Крила" Тетяни Григорівни Булат у серії спецпогашення "Краса і велич Кременчука - видатні особистості".
Щиро радіємо, що наша колега вносить посильний творчий літературний внесок у розвиток України і своїм прикладом надихає молоде покоління здобувачів освіти робити добрі і важливі справи. До речі, це не перший її персональний конверт. Декілька років тому вийшов персональний конверт Тетяни Булат, як творчого діяча у напрямку декоративно-ужиткового мистецтва. Вітаємо Тетяну Григоріівну з черговим досягненням!
Так тримати, вперед, до Перемоги!