З 16 по 25 травня 2023 року відповідальною з гендерних питань кандидаткою економічних  наук, доценткою Мариною Петченко, представниками\цями  відділу організації наукової роботи та гендерних питань – кандидатом технічних наук Вадимом Орлом, кандидаткою технічних наук, доценткою Іриною Скачковою, інспекторкою Яною Третяк Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з представницями відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Комунального закладу культури Кременчуцької міської публічної бібліотеки (Центральної міської бібліотеки) відкрили виставку наукових здобутків коледжу, присвячену до Дня науки в Україні.

На виставці представлені збірники щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Авіація, промисловість, суспільство», навчальні посібники, монографії, патенти, авторські свідоцтва на винаходи та твори, дипломи переможців наукових конкурсів та інших заходів всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Також представлена експозиція фотовиставки на тему «Вони підкорили небо» та фотозвіти яскравих моментів з наукового життя коледжу.

Виставку наукових здобутків Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ відвідало понад 150 кремечужан та гостей міста.

По завершенню виставки збірники наукових праць коледжу передані до бібліотеки для користувачів.