На виконання проєкту «Світлофор політики ЄС: гендер, права, міграція та цифровізація» (GeRiMiD) програми Еразмус+ за напрямом Жан Моне на базі КЛК ХНУВС проведено інтерактивний захід – науковий онлайн-квест з питань гендерної рівності. Мета заходу – популяризація серед здобувачів вищої освіти  наукової складової, рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, пошук шляхів попередження й подолання дискримінації, насилля та формування гендерної культури.

Завдання для квесту були розроблені з використанням сучасних програмних онлайн-технологій, платформ,  що охоплювали такі тематичні сфери науки як історія становлення Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС (від жіночої гімназії, льотного училища до філії ХНУВС); рівність прав і можливостей  у професійній діяльності; виявлення, попередження та  подолання стереотипів і дискримінації за різними сферами життєдіяльності людей (музика, література, мультфільми, інше);  Стамбульська конвенція та інша нормативно-правова база, що визначає насильство як порушення прав людини та форму дискримінації і пропонує системні та контрольовані стратегії викорінення цих явищ тощо.

Усі учасники та учасниці квесту в рівних умовах та об’єднані спільною метою виявили знання, неабияку ерудицію, креативний підхід і наполегливість у вирішенні завдань.

І місце посіла команда у складі: Дарія Бегма, Ілона Загорулько, Карина Матвієць;

ІІ місце – команда у складі: Дарина Бабич, Дар’я Дзюба;

ІІІ місце – команда у складі: Михайло Кирилюк, Валерія Савченко, Кирило Ткачов.

Квест був організований помічницею ректора ХНУВС з гендерних питань лідером модулю GeRiMiD, кандидаткою юридичних наук, доценткою Оксаною Цукан, відповідальною з гендерних питань Кременчуцького льотного коледжу кандидаткою економічних наук, доценткою Мариною Петченко, співробітниками відділу організації наукової роботи та ґендерних питань: кандидатом технічних наук Вадимом Орлом, кандидаткою економічних наук, доценткою Іриною Скачковою та інспекторкою Яною Третяк.