Відповідальною з гендерних питань кандидаткою економічних  наук, доценткою Мариною Петченко, представниками\цями  відділу організації наукової роботи та гендерних питань – кандидатом технічних  наук Вадимом Орлом, кандидаткою технічних  наук, доценткою Іриною Скачковою, інспекторкою Яною Третяк, завідувачем фахової підготовки навчального відділу – кандидатом технічних  наук Сергієм Владовим у Комунальному закладі культури Кременчуцької міської публічної бібліотеки (Центральної міської бібліотеки) провели профорієнтаційну роботу щодо вступу у Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ.

Під час  профорієнтаційної роботи відвідувачам заходу було акцентовано увагу на славетній історії  коледжу, його досягнення, умови та переваги вступу на навчання, спеціальності, за якими готують здобувачів вищої освіти та можливості їх подальшого працевлаштування у підрозділах Міністерства внутрішніх справ.

Усім відвідувачам надані  профорієнтаційні матеріали.