Представники/ представниці  Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ на запрошення Коаліції «Харківщина 1325» та Харківської обласної військової адміністрації взяли участь у  конкурсі постерів «Неймовірні жінки України на захисті миру та безпеки», що проходив з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв Коаліція «Харківщина _1325» за ініціативи Музею жіночої та ґендерної історії «Ніч у музеї».

Під керівництвом відповідальної з гендерних питань кандидатки економічних  наук, доцентки Марини Петченко, представників\ць відділу організації наукової роботи та гендерних питань – кандидата технічних  наук Вадима Орла, кандидатки технічних  наук, доцентки Ірини Скачкової, інспекторки Яни Третяк були підготовлені постери курсантів/курсанток коледжу: Сопільняк Богдан «Євгенія Емеральд»; Плетунчик Марія «Ольга Ільков»; Буряк Денис, Брага Валерія «Катерина Паліщук»; Семенова Каріна «Олександра «Катана».

Вибір героїнь постерів спільнота здобувачів пояснювала мотивацією, сміливістю та внеском у хід української історії: «Нація повинна знати та цінувати історію своєї країни та народу».

За участь у конкурсі здобувачі вищої освіти отримали підтверджуючі дипломи.