26 травня 2023 року начальник відділу міжнародних зв’язків та міжвузівської роботи Ірина Гладирь разом з курсантами Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ головою курсантсько-студентського самоврядування Дмитром Ходіним, Маргаритою Капцевич та Олексієм Волошиним взяли участь у міжнародному телемості «Європейський діалог: об’єднуємо зусилля заради майбутнього». Захід об'єднав близько 80 учасників у змішаному форматі. До зустрічі також долучилися поважні гості: професор університету Алабами (США), адвокат-практик Стівен Хамфріс; голова Ірпінської молодіжної ради при Ірпінському міському голові Дмитро Андрущенко. Перша зустріч студентських спільнот — презентаційна: представники органів студентського самоврядування різних закладів вищої освіти зібралися, щоб більше дізнатися про діяльність один одного та обговорити можливі напрями для подальшої співпраці.
Кременчуцький льотний коледж презентували на міжнародному рівні серед університетів різних країн: Державний податковий університет, м. Ірпінь, Україна; WSG University, Бидгощ, Польща; Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Україна; Поморський університет, Гданськ, Польща; Université de Bourgogne (Бургундський університет), Діжон, Франція; Зеленогурський університет, Зелена Гура, Польща. На завершення зустрічі учасники обговорили подальший план дій, можливі спільні проєкти й попередньо домовилися про чергову зустріч керівників органів студентського самоврядування за місяць.
Участь у заході представників КЛК ХНУВС організовано відділом міжнародних зв’язків та міжвузівської роботи спільно з відділом соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи.