У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ у дистанційному режимі відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Авіація, промисловість, суспільство». Від імені ректорату та Вченої ради університету учасників наукового заходу привітав проректор доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Олександр Музичук. У своєму виступі він відзначив важливість тематики конференції та її напрямів, оскільки отримані результати досліджень і презентовані наукові праці матимуть значний вплив на відбудову України у післявоєнний час. Проректор наголосив, що нові ідеї, погляди та концепції доповідачів конференції сприятимуть узагальненню наукових підходів і розробці рекомендацій щодо подальшого стратегічного розвитку авіації, промисловості, економіки  та суспільства в цілому.

Олександр Музичук висловив вдячність захисникам і захисницям, які сьогодні боронять Україну, членам організаційного комітету, учасникам та партнерам за спільну плідну роботу та підтримку наукового заходу.

У заході також взяли участь начальник відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності кандидат юридичних наук, доцент Сергій Абламський, заступник директора Кременчуцького льотного коледжу з навчально-методичної та виховної роботи кандидат технічних наук Юрій Шмельов, представники закладів вищої освіти України та міжнародні партнери.

Конференція була представлена 15 напрямами роботи, де учасники представили 356 тез доповідей, які надійшли з Великої Британії, Словаччини, Естонії, Чехії, Угорщини, Сербії, Болгарії, Німеччини, Польщі, Південної Кореї.

До дискусії долучилися директорка Інституту європейського Вищої школи господарки Світлана Кашуба (м. Бидгощ, Польща); ректор Приватного закладу вищої освіти Харківського технологічного університету «ШАГ», генеральний директор Харківського кластеру «Інжиніринг–Автоматизація–Машинобудування», доктор технічних наук, професор Віталій Зайцев; директор товариства з обмеженою відповідальністю науково-дослідницького конструкторсько-технологічного і виробничо-впроваджувального підприємства «ІНСТРУМЕНТ», кандидат технічних наук, доцент, Андрій Федотьєв; заступник  директора академії з навчальної науково-методичної та виховної роботи  Льотної  академії Національного авіаційного університету, кандидат технічних наук, доцент Михайло Сорока; заступник директора з навчальної роботи ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету», член-кореспондент Міжнародної академії освіти і науки, кандидат економічних наук Ігор Яровий; заступник директора з навчально-методичної роботи, інноваційного розвитку та діджиталізації Вищого професійного училища № 7, кандидат технічних наук Микола Яцина; завідувач кафедри біомедичної інженерії Харківського національного університету радіоелектроніки, доктор технічних наук, професор Олег Аврунін; доцент кафедри технологій виробництва авіаційних двигунів та енергетичних установок Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», кандидат технічних наук, доцент Максим  Курін, інші фахівці, науковці та практики зі всієї України.