16 травня 2023 року представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ начальник відділу соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи  Руслана Бабіна та фахівці Марія Олександрова-Ховрат і Наталія Коверсун, начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи Ірина Гладирь, завідувачка бібліотеки Ніна Попова, викладач іноземних мов Людмила Іванченко активно провели профорієнтаційну роботу у 5 ЗОШ м. Хорол Полтавської області.

Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ надали детальну інформацію щодо умов вступу до навчального закладу, напрямів підготовки та спеціальностей за освітнім ступенем "бакалавр" випускників 11 класів. Наприкінці зустрічі школярі задавали багато питань, цікавило юнаків та дівчат і надання місць у гуртожитку. На всі запитання були надані кваліфіковані відповіді.