16 травня 2023 року представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ начальник відділу соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи  Руслана Бабіна та фахівці Марія Олександрова-Ховрат і Наталія Коверсун, начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи Ірина Гладирь, завідувачка бібліотеки Ніна Попова, викладач іноземних мов Людмила Іванченко провели профорієнтаційну роботу у м. Хорол Полтавської області, щоб допомогти випускникам з вибором професії, який сьогодні може стати вирішальним у подальшому житті.

Під час зустрічі представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ розповіли про умови навчання в коледжі, були обговорені особливості вступу на основі повної загальної середньої освіти (11 класів),  перспективи у подальшому житті при отриманні професій в КЛК ХНУВС. Наприкінці зустрічі школярі задавали багато питань, цікавило юнаків та дівчат і надання місць у гуртожитку. На всі запитання були надані кваліфіковані відповіді.

Тож тепер вибір за Вами шановні випускники.