Спікером заходу виступила Ірина Скачкова – кандидатка технічних наук, доцентка, наукова співробітниця відділу організації наукової роботи та гендерних питань Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Метою наукового семінару є  підвищення рівня обізнаності серед здобувачів вищої освіти та співробітників коледжу щодо засобів програмної реалізації проєктів.

Під час наукового заходу були розкриті питання: сутність та особливості інформаційної системи управління проєктами; функції інформаційної системи управління проєктами; вимоги користувачів до інформаційної системи управління проєктами; інструментальні засоби управління проєктами; вибір засобів програмної реалізації проєктів; особливості використання програмних продуктів: TimeLine, SureTrеk Project Manager, Basecamp, Primavera P6 , Microsoft Project, Procore, PlanGrid, Smartsheet,  Open Plan, JIRA та інші; практичне застосування програмних продуктів у навчальній та науковій діяльності.

У заході брали участь викладачі та здобувачі/здобувачки вищої освіти Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.