В навчальній групі ТМдбср 21-1 викладачкою вищої категорії циклової комісії соціально-гуманітарних, філологічних дисциплін та фізичної підготовки Ольгою Хомяк спільно з начальником відділу кадрового забезпечення Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Людмилою Фірсовою було проведено навчальне  заняття з  дисципліни «Підприємницьке та трудове право» на тему:  «Трудовий договір».

Під час проведення навчального заняття обговорювались такі питання як прийом на роботу та  підстави припинення трудових відносин. Звернули увагу на особливості  регулювання трудових відносин під час дії воєнного стану. Наприкінці заняття були надані відповіді на  питання здобувачів освіти.