27.03.2023 року у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулась нарада керівників структурних підрозділів під головуванням ТВО директора коледжу Вадима Пєшкова щодо організації роботи з профілактики негативних явищ та надзвичайних подій серед перемінного та постійного особового складу. У нараді взяли участь заступники директора коледжу, керівники структурних підрозділів та представники навчального відділу. На нараді було розглянуто основні положення Антикорупційної програми Харківського національного університету внутрішніх справ на 2023-2025 роки.

Із доповіддю на тему: «Психологічні рекомендації керівникам підрозділів КЛК ХНУВС щодо організації роботи з профілактики негативних явищ та надзвичайних подій серед перемінного та постійного особового складу» виступили завідувач відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Світлана Давидюк та фахівець відділення Оксана Тріско. Присутніх було ознайомлено із причинами, що спонукають людину до суїцидальної поведінки, індикаторами суїцидального ризику (ситуаційними, поведінковими, комунікативними, когнітивними та емоційними). Також надано рекомендації щодо дій керівників для попередження негативних явищ у випадку виявлення наявності індикаторів суїцидального ризику у підлеглих. Учасники наради отримали необхідні знання і опорні матеріали для подальшої організації психопрофілактичної роботи у колективах коледжу.