Відповідальною з академічної доброчесності в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ (КЛК ХНУВС, м. Кременчук), кандидаткою економічних наук, доценткою Мариною Петченко спільно з кандидаткою економічних наук, доценткою кафедри економіки підприємства та менеджменту Української  інженерно-педагогічної академії Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту (ННППІ УІПА, м. Бахмут)   Юлією Романушею проведено науковий семінар на тему  «Дослідницька доброчесність», в продовження ряду семінарів про  дотримання принципів академічної доброчесності.

Організаційно до заходу долучилися співробітники відділу організації наукової роботи та гендерних питань Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат технічних наук Вадим Орел, кандидатка технічних наук, доцентка Ірина Скачкова, інспекторка Яна Третяк.

Під час наукового семінару розглянуті наступні питання: система нормативно-правового забезпечення академічної доброчесності на національному рівні та правки, що набули чинності; внутрішні нормативно-правові документи коледжу і академії, що регламентують загальні  етичні принципи поведінки науковців/иць, процедуру  дотримання академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу; види порушень та академічна відповідальності; заходи щодо  попередження порушення принципів академічної доброчесності; рейтинг країн світу за  рівнем плагіату у текстах наукових робіт;  «хижацькі» періодичні видання та як їх розпізнати; продемонстровано практичні аспекти реалізації принципів академічної доброчесності,тощо.

До наукового заходу  долучилися 39 учасників/ць  серед яких здобувачі вищої освіти, представники/ці наукових гуртків,  науково-педагогічний та науковий  склад коледжу і академії.