Заступник директора Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ з навчально-методичної та виховної роботи, кандидат технічних наук, Юрій Шмельов, завідувач відділення фахової підготовки навчального відділу, кандидат технічних наук, Сергій Владов, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Тетяна Кравченко, провели онлайн-зустріч із представниками Семенівської територіальної громади, на якій були присутні випускники шкіл 11 класів та представники відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту. Під час зустрічі були обговорені питання умов вступу та перспективи і переваги навчання в КЛК ХНУВС за льотно-технічними спеціальностями освітнього ступеню "бакалавр". Представники КЛК ХНУВС також представили відео-ролик про КЛК ХНУВС. По завершенню зустрічі були надані відповіді на всі питання.