До Всесвітнього дня метеоролога який щорічно відзначається 23 березня  на цикловій комісії аеронавігації Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ організаційним комітетом у складі С.П. Дроздової, О.В. Павленко, С.І. Владова було проведено олімпіаду з дисципліни «Метеорологія».  З вітальним словом до учасників олімпіади звернувся заступник директора коледжу з навчально-методичної та виховної роботи Юрій Шмельов.

Даний захід спрямований на покращення якості освітньої діяльності, для формування навичок здорової конкуренції, розвиток здібностей до дій у не стандартних ситуаціях.

В олімпіаді взяли участь 20 здобувачів освіти освітньо-професійної програми «Аеронавігація». Олімпіада відбувалася в один етап. Її учасникам було запропоновано тестові завдання.

За результатами перевірки робіт було визначено переможців:

І місце – не призначено переможця, результат якого відповідає критеріям до І місця;

ІІ місце – Розенберг П.Р.,(Пдср-21-1б); Нічипорук І.І. (Пдср-21-1б);

ІІІ місце – Баранчук М.М. (Пдср-21-2б).

Висловлюємо слова вдячності всім учасникам олімпіади і вітаємо переможців.