9 березня 2023 року здобувачі освіти, учасники Всеукраїнського літературного онлайн-марафону “Єднаймо душі словом Кобзаря!”, та викладачка циклової комісії соціально-гуманітарних, філологічних дисциплін та фізичної підготовки Оксана Савченко долучилися до вшанування національного лідера українського народу Тараса Шевченка разом з представниками міського осередку Товариства української мови імені Т.Г. Шевченка. Курсанти Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ презентували глядачам заходу літературно-мистецьку композицію “Тарас Шевченко: і слово вічнеє, і образ невідцвітний...”.  Прозвучала поезія “Реве та стогне Дніпр широкий” у супроводі сопілки, представники Товариства ознайомили присутніх з маловідомими фактами з життя і творчості поета-філософа, за покликанням, і художника, за фахом. Учасники зібрання декламували вірші митця та авторські поезії про Т.Г. Шевченка, створені кременчуцькими літераторами.

Шануймо, читаймо, вивчаймо Тараса, доля якого пов'язана з Україною і є частиною її історії, хоча сам митець змушений був провести знану частину свого життя за межами рідного краю!