10 березня 2023 року викладачем циклової комісії аеронавігації Валерієм Ємцем спільно із заступником директора коледжу з навчально-методичної та виховної роботи, кандидатом технічних наук Юрієм Шмельовим та представником Національної поліції України, командиром екіпажу вертольоту Eurocopter EC 145 (Airbus H145), випускником Кременчуцького льотного коледжу Олександром Кущом проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Принципи польоту» для здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Аеронавігація» спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Під час бінарного заняття Олександр Кущ детально розповів про особливості використання авіації в Національній поліції України, зокрема, використання вертольоту Eurocopter EC 145 (Airbus H145). Наприкінці навчального заняття Олександр Кущ відповів на всі питання здобувачів вищої освіти.