1 березня 2023 року для здобувачів освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою Аеронавігація спеціальності 272 Авіаційний транспорт освітнього ступеня бакалавр, курсантів навчальної групи Пдср-19-1б викладачкою циклової комісії соціально-гуманітарних, філологічних дисциплін та фізичної підготовки Оксаною Савченко була проведена олімпіада з навчальної дисципліни “Українська мова”.

До уваги учасників був представлений перегляд документального фільму “Український правопис 2019: практичне впровадження”. Викладачка наголосила на змінах в українському правописі, зокрема на дотриманні правописних норм у професійній сфері.

Надалі курсанти працювали із завданнями конкурсного змагання, які грунтувалися на розділах мовознавчої науки: “Орфоепія”, “Орфографія”, “Лексикологія”, “Фразеологія”, “Морфологія”, “Синтаксис”, “Пунктуація”, “Стилістика”.

Роботи учасників олімпіади перевіряло та оцінювало поважне журі — Вікторія Шабуніна, доценка кафедри гуманітарних наук, культури та мистецтва, кандидатка філологічних наук Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, голова журі та Валентина Ладягіна, викладачка української мови та української мови (за професійним спрямуванням) циклової комісії викладачів філологічних дисциплін Обласного коледжу “Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка” Полтавської обласної ради, членкиня журі. Після перевірки виконаних завдань і жвавого обговорення були визначені переможці змагання: 1 місце посів Ілля Кисельов, 2 місце — Христина Сухоставець, 3 місце — Данило Ковальов, Радіон Яровий. Вітаємо переможців, бажаємо усім учасникам заходу не зупинятися на досягнутому, вдосконалювати свої знання, уміння, навички занурюючись у глибинні скарби рідної мови!