Заступник директора Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ з навчально-методичної та виховної роботи, кандидат технічних наук, Юрій Шмельов відвідав Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою та провів зустріч із заступником начальника ліцею з навчальної роботи, т.в.о. начальника ліцею Ларисою Кулик, заступником начальника ліцею з виховної роботи Володимиром Метелем, практичним психологом Іриною Васильєвою.
В ході зустрічі між представниками КЛК ХНУВС та Кременчуцьким ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою були обговорені питання співпраці між закладами освіти, а саме, обміну досвіду при викладанні навчальних дисциплін військового спрямування, та особливості вступу на навчання до КЛК ХНУВС за освітньо-професійними програмами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на базі 11 класів.