Профорієнтаційна робота. Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ, а саме, заступник директора коледжу з навчально-методичної та виховної роботи, кандидат технічних наук, Юрій Шмельов, кандидат хімічних наук, Тетяна Козловська, кандидат педагогічних наук, доцент, Олександр Губачов, кандидат економічних наук, Олена Пушкар, відвідали Професійно-технічне училище №5 у м.Світловодськ Кіровоградської області та провели зустріч із т.в.о. директора Качковською Оленою Іванівною. В ході зустрічі між представниками КЛК ХНУВС та ПТУ № 5 були обговорені питання співпраці між закладами освіти, а саме, обміну досвіду при викладанні фахових навчальних дисциплін та особливості вступу на навчання до КЛК ХНУВС за освітньо-професійними програмами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.