Проведена зустріч між представниками Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ, а саме, заступником директора коледжу з навчально-методичної та виховної роботи кандидатом технічних наук Юрієм Шмельовим, кандидатом хімічних наук Тетяною Козловською, кандидатом економічних наук Оленою Пушкар і начальником Управління освіти, молоді та спорту Світловодської міської територіальної громади Кореняком Василем Клавдійовичем.
Під час зустрічі були обговорені питання щодо перспектив та переваг вступу на навчання до КЛК ХНУВС. Також погоджено графік зустрічей представників навчального відділу коледжу з випускниками 11 класів шкіл Світловодської міської територіальної громади та їх батьками.