28.11.2022 року на цикловій комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання відбулася олімпіада з дисципліни «Теорія автоматичного управління» серед здобувачів вищої освіти третього курсу спеціальності 272 – «Аеронавігація» Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ. Олімпіаду організував та провів професор циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання, к.т.н., спеціаліст вищої категорії Юрій Гаврилюк, який зазначив, що знання теоретичних положень дозволяють забезпечувати аналіз автоматичних систем управління, а також досягнення показників якості управління, в першу чергу це стосується точності керованих величин. З привітальним словом до здобувачів вищої освіти звернулася голова циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання Альона Хебда. Участь в олімпіаді взяли 12 здобувачів вищої освіти навчальних груп Пдср-20-1б, Пдср-20-2б: Вільховий Роман, Гапон Євгеній, Корольов Богдан, Косогоров Ярослав, Прядко Дмитро, Гнатишко Павло, Омельченко Володимир, Піддубний Єгор, Россочинський Владислав, Твердохлібов Ілля, Тирса Євген, Ткаченко Іван. Переможцями олімпіади з дисципліни «Теорія автоматичного управління» стали:
1 місце — Прядко Дмитро Дмитрович
2 місце — Вільховий Роман Дмитрович
3 місце — Косогоров Ярослав Леонідович
Переможці були нагороджені грамотами. Щиро дякуємо учасникам олімпіади з дисципліни «Теорія автоматичного управління» і вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог!