З 11 по 13 лютого на базі ДТВ "Сонячний" (с. Омельник, Кременчуцький район) ПОО ВМГО "Студентська республіка" за підтримки Полтавської облдержадміністрації та Полтавської обласної ради організовує 10-й Полтавської етап проєкту "Зимова Cтудреспубліка" на тему "Як нам перетворювати Полтавщину". У заході візьмуть участь і представниці Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС: Маргарита Капцевич, Дар'я Фоміна та Вероніка Бицюк.

Програма заходу передбачає проведення організаційної діяльнісної гри протягом трьох днів за участю близько 30-40 відібраних осіб. Учасники та учасниці зі всієї Полтавщини працюватимуть і дискутуватимуть, шукаючи відповіді на дуже непрості запитання, пов'язані з розвитком області. Бажаємо представницям льотного коледжу цікаво та корисно провести час.